Otestujte se

Máte podezření, že by vaše potíže mohly signalizovat nespecifické střevní záněty? Anebo vám již byla diagnostikována ulcerózní kolitida či Crohnova nemoc, ovšem nejste si jistí, zda dodržujete životosprávu i vše ostatní, jak je potřeba? Využijte naše anonymní online testy, výsledky vám během chvíle napoví, jak jste na tom.

time Rychlý test

Nespecifický střevní zánět

Víte, jak jste na tom se svou nemocí?

Nespecifický střevní zánět často člověku komplikuje běžné aktivity a snižuje kvalitu jeho života. U dobře léčených pacientů v dlouhodobé remisi tomu tak ale být nemusí. Zjistěte, jak jste na tom vy, a jak můžete ke svému zdraví ještě přispět!
time Rychlý test

Nespecifické střevní záněty

Máte podezření na IBD?

Máte vy nebo váš blízký střevní potíže? Vyplňte si krátký dotazník a zjistěte, zda by mohlo jít o Crohnovu chorobu či ulcerózní kolitidu. Vaše odpovědi budou naprosto anonymní a výsledek poslouží jen vám. Dotazník je určen pro osoby od 18 let
time Rychlý test

Ulcerózní kolitida

Zjistěte, zda nemáte relaps - Ulcerózní kolitida

Necítíte se poslední dobou ve své kůži? Možná se hlásí o slovo ulcerózní kolitida. Náš rychlý test napoví, jestli mohou vaše obtíže být známkou relapsu.
time Rychlý test

Crohnova choroba

Zjistěte, zda nemáte relaps - Crohnova choroba

Necítíte se poslední dobou ve své kůži? Možná se hlásí o slovo crohnova choroba. Náš rychlý test napoví, jestli mohou vaše obtíže být známkou relapsu.