Crohnova choroba

Necítíte se poslední dobou ve své kůži? Možná se hlásí o slovo crohnova choroba. Náš rychlý test napoví, jestli mohou vaše obtíže být známkou relapsu.

time Rychlý test

Crohnova choroba

Zjistěte, zda nemáte relaps - Crohnova choroba

Postup testu

Jak jste se včera celkově cítil(a)?

Jak moc vás včera bolelo břicho?

Kolik jste měl(a) během včerejška průjmovitých stolic?

Pokračovat

Jaké je vaše břicho na pohmat?

Kterými z těchto mimostřevních komplikací Crohnovy choroby trpíte?

Pokračovat

Vyhodnocení

Nejspíše jste v remisi. Z vašich odpovědí vyplývá, že nemáte příznaky aktivní choroby. Pokud ale cítíte, že se vaše příznaky oproti normálu zhoršily, domluvte si raději kontrolu u gastroenterologa.

Vyhodnocení

Můžete mít relaps. Z vašich odpovědí vyplývá, že máte mírně aktivní Crohnovu chorobu. Relaps se ale z jediného testu s jistotou poznat nedá, protože je vždy potřeba porovnat současný stav s předchozím. Pokud tedy cítíte, že se vaše příznaky zhoršily, s kontrolou u gastroenterologa neváhejte!

Vyhodnocení

Můžete mít relaps. Z vašich odpovědí vyplývá, že máte středně těžkou aktivní Crohnovu chorobu. Relaps se ale z jediného testu s jistotou poznat nedá, protože je vždy potřeba porovnat současný stav s předchozím. Pokud tedy cítíte, že se vaše příznaky zhoršily, s kontrolou u gastroenterologa neváhejte!

Vyhodnocení

Nejspíše máte relaps. Vaše odpovědi ukazují na to, že máte těžkou aktivní Crohnovu chorobu. Relaps se nicméně z jediného testu s jistotou poznat nedá, protože je vždy potřeba porovnat současný stav s předchozím. Se svými potížemi ale raději neotálejte a domluvte si kontrolu u gastroenterologa!