Dotaz 1710

Dotaz, 17. 9. 2017

Dobrý den,
cca před 3 týdny jsem porodila.Porod byl vyvolávaný, takže jsem dostala Dalacin,Clexane,Epidural,Lexaurin,Prostin ke všem těmto přípravkum beru Neoral Sandimon,Ursosan,Tardyferon-fol,a Inofolic, ale ten jsem brala jen do doby, než jsem minulý týden dostala o víkendu horečky a poté následoval průjem.Ne klasický spíše jsem ze sebe dostala celý obsah střev a potém jen párkrát ze mne odešel průjem v řídké podobě.Snažím se jíst pouze suchou stravu a oslazené černé čaje. Horečka ustoupila po jednom dni, ale jednou za dvaa dny jdu na stolici ale spíše ze mne vyjde pouze hlen, nebo něco v tom smyslu (přemýšlela jsem už i nad např.tasemnici,nebo sliznicí).Stolice hodně zapáchá.Nic mne nebolí jen po ránu cítím v levo v třísle asi střevo a odchází ze mne plyny.
Může to být důsledek v kombinaci tohoto typu léků, nebo nervů?Dítě jsem porodila mrtvé.Nebo mám raději vyhleat lékaře?Výsledky ze stěru konečníku zatím ještě nemám.
Děkuji za odpověď

MUDr. Jaroslava Kovářová, 17. 9. 2017

Dobry den, neni mi z dotazu jasne, jakou chorobu trpite, pokud ale uzivate Sandimun, pak asi mate tezsti prubeh ulcerozní kolitidy, Urcite navstivte sveho osetrujiciho lekare gastroenterologa, popsana situace pro Vas byla velkym stresem fyzickym i psychickym a je na miste maximalni pece lekaru. S pozdravem a drzim palce, abyste byla brzy v poradku.

Zaujal Vás tento dotaz?

Také se zeptejte na své problémy.

Také se zeptejte na své problémy.