Dotaz 1680

Dotaz, 3. 6. 2017

Dobrý večer, prosím o radu. Nemám diagnostikovanou ani MC ani UC, držím bezlepkovou a bezmléčnou dietu - striktně. Zpočátku se mi hodně ulevilo, přestaly průjmy, nadýmání, srovnala se váha. Padání vlasů, slabé nehty, zhoršené zuby - to zůstalo, tak jsem nasadila všechny možné doplňky stravy, minerály, probiotika atd. Po nějaké době se mi průjmy vrátily, v ukrutné míře, zhubla jsem asi 6-7kg za pár měsíců, současně k tomu bodání v pravém podbřišku. Lékaři si mě přehazovali jak horký brambor -gynda- chirurgie-gynda-chirurgie... Jeden Dr. mi v břiše něco nahmatal, další už ne, takže se to neřešilo. Opět se potíže zlepšily. Loni mi vzali apendix a když mě stále bolelo vpravo dole, bylo mi řečeno, že tam mě už nemá co bolet. Cca půl roku jsem byla celkem OK, teď se mi průjmy začínají zase vracet. Vpravo dole mě bolí a bodá stále. K tomu pocity na zvracení, obrovská únava - jsem schopná spát od pátku večer do soboty večer bez přestávky, vstanu a po dvou hodinách usnu u TV.
Neměli byste pro mě prosím nějakou radu, nějaký tip na opravdu dobrého a ochotného, nearogantního gastroenterologa? Už jsem tak zoufalá..
Děkuji velmi. MŠ

MUDr. Jaroslava Kovářová, 3. 6. 2017

Dobrý den, v naší poradně nedáváme tipy na konkrétní gastroenterology. Vyhledejte gastroenterologa v místě bydliště, pokud mu nedůvěřujete, pak je potřeba domluvit se jiným, ale tato domluva probíhá mezi pacientem a konkrétním lékařem nikoli přes internetovou poradnu. S pozdravem.

Zaujal Vás tento dotaz?

Také se zeptejte na své problémy.

Také se zeptejte na své problémy.