Dotaz 154

Dotaz, 31. 10. 2008

Dobrý den, od svých 15 let se léčím na abscesy v dutině břišní cca tak jednou za 2 až 3 roky, se odstrańují pod CT, příčina vzniku i po všech možných vyšetřeních nebyla zjištěna. Z ničeho nic velké teploty kolem 40 -41, zimnice , růst abcesů v břiše, CRP kolem 300, po odsátí a zadrenování pod CT do několika dnů klid a to se pořád opakuje dokolečka. Jinak průjmy tak 6 -10x denně, Chron nebyl prokázán, krev ve stolici, prokáazány Hemeroidy. Po každém zásahu do organizmu ( brání antibiotik ) dochází k velkým průjmům i 20x denně, fisury na konečníků které odstraňuji několik měsíců po zákroku, nezabírají masti, probiotika, laktobacily. Stačí 1-2 dny na antibiotikách a můj organismus je na několik měsíců úplně rozhozený, proto prosím o radu, zda je něco co pomáhá zmírnit a vyléčit fisury a průdké průjmy, nějaké jiné přírodní léčivo, homeopatika ..... nebo snad Vás něco napadne. Do toho trpím na zánět ledvin ( mám jen jednu ) a to jsou zase antibiotika, jedno léčí a můj konečník a střeva ničí.
Je mi 36 let a pořád beru antibiotika tak co 2-3 měsíce a nestačím dolečit ani to co mi způsobují. Děkuji moc za Váš čas a laskavost.

MUDr. Jaroslava Kovářová, 31. 10. 2008

Dobrý den. Abych Vám mohl poradit a pomoct, tak bych Vás potřeboval vidět, nejlépe se zprávami z posledních hospitalizací. Objednejte se k nám do poradny na tel. 234770260. To mi připadá, vzhledem k tíži Vašich obtíží, jako jediné smysluplné řešení. Po internetu to nezvládneme...Pokud nejste z Prahy, tak se nejdříve po telefonu domluvíme, co bychom při Vaší první návštěvě na naší klinice podnikli.

Zaujal Vás tento dotaz?

Také se zeptejte na své problémy.

Také se zeptejte na své problémy.